Scrolling Images

Scrolling Images

Scrolling Images

scrolling pictures

Scrolling Images

Scrolling Images

Scrolling Images

Scrolling Images

Scrolling Images

Scrolling Images

Scrolling Images

Scrolling Images

Scrolling Images

Scrolling Images

Vítejte v naší dermatologické ordinaci

LIFTOSOME OMLAZUJÍCÍ OŠETŘENÍ

LIFTING A ZPEVNĚNÍ S PRO-KOLAGENEM

hydrafermie liftVýzkum firmy Guinot vyvinul nové LIFTOSOME ošetření s účinnou látkou Pro-kolagen, speciálně vytvořené pro zachování hustoty elastické tkáně pokožky. Během působení speciální termomasky se rysy obličeje vyhladí a účinné látky koncentrátu díky působení tepla zenergetizují pokožku, zregenerují buňky a dokonale obnoví pružnost a elasticitu pleti.
Ošetření Liftosome se doporučuje jako intenzivní omlazující kúra, nebo jako omlazující doplněk k ošetřením Hydraderm a Beauté Neuve.

PRO MLADISTVÝ VZHLED POKOŽKY

Časem, pod vlivem volných radikálů, se kvalita kolagenových vláken snižuje, rozpadají se a ztrácejí pružnost. Po ošetření Liftosome se znaky únavy z vaší pokožky ztratí a vaší pleti se okamžitě navrátí ztracená krása a svěžest.
Pro-kolagenový koncentrát přispívá k tvorbě a ochraně elastických vláken pojivových tkání. Elastická tkáň opět nabývá potřebnou hustotu, pokožka je hladká a pevná: tvář působí mladší. Po ošetření okamžitě zaznamenáte odstranění znaků únavy, vyhlazení a viditelné omlazení vaší pleti.

Pro-kolagenový koncentrát
pro jedinečné zpevnění

Pro-kolagenový koncentrát je nanesen v rovnoměrné vrstvě na obličej a krk. Přispívá k tvorbě a ochraně elastických vláken pojivových tkání a efektivně působí proti zvadlé pokožce.

Termoliftingová maska
Díky blahodárnému účinku tepla pod termomaskou pronikají účinné látky do hlubších vrstev pokožky. Po několika minutách maska ​​ztuhne, svaly obličeje a pleť se uvolní, rysy vyhladí.

Sérum proti stárnutí na omlazení pleti
Celý obličej, krk a dekolt jsou modelovány jemnou eflorážní masáží se speciálním sérem proti stárnutí. Pokožka se napne a je díky obnovujícím aktivním složkám vyhlazená, okysličená a září mládím.

 

 

 

 

Chci se zeptat (odeslání intrnetového dotazníku)