Scrolling Images

Scrolling Images

Scrolling Images

scrolling pictures

Scrolling Images

Scrolling Images

Scrolling Images

Scrolling Images

Scrolling Images

Scrolling Images

Scrolling Images

Scrolling Images

Scrolling Images

Scrolling Images

Vítejte v naší dermatologické ordinaci

Hydraderm hvězda mezi ošetřeními pleti

DVOJITÁ IONIZACE AKTIVNÍCH SLOŽEK

hydrafermieHydraderm se již téměř 50 let používá v nejexkluzivnějších salonech krásy na světě jako jedno z nejpokrokovějších kosmetických ošetření pleti. Hydraderm je jediné ošetření, které kombinuje vlastní high - tech přístroj s produkty vlastní kosmetické řady a přináší nejen dokonalé hloubkové čištění pleti, ale díky širokému spektru kompaktních výrobků s patentovanými aktivními složkami účinně řeší dehydrataci, suchost, citlivost, vrásky, akné, ochablost, pigmentové skvrny a jiné problémy pokožky.
Nyní je Hydraderm díky inovativnímu principu dvojité ionizace ještě účinnější - kromě stimulace, rychlejšího a hlubšího pronikání aktivních složek do pokožky dochází k aktivaci a vpravování látek i se zápornou polaritou . Výsledkem je maximalizaci účinků všech aktivních látek v hlubších vrstvách pokožky.

ÚČINNĚJŠÍ než kdykoliv PŘEDTÍM

Již po prvním hodinovém ošetření vaše pokožka viditelně omládne a výsledkem dalších procedur v měsíčních intervalech bude čistá, zdravá a rozzářená pleť. Okamžitě po ošetření budete mít tvář uvolněnou, zhydratovanou a odpočatou.
Po opakovaném ošetření se pleť viditelně vyhladí, omládne a bude dokonale čistá. Aby vaše kosmetička docílila výsledky, jaké očekáváte, doporučí vám na základě diagnostiky vaší pleti nejvhodnější kombinaci přípravků i pro domácí použití.
Dopřejte své pokožce dokonalou čistotu a komfort!

1. Dvojitá jonizace
hydradermie1Výjimečná kombinace působení galvanického proudu a jemné masáže elektrodami podpoří vpravování účinných látek do hlubších vrstev pokožky. Pleť se hloubkově očistí, zhydratuje a získá potřebné účinné látky vybrané v souladu s potřebami vaší pleti. Aplikované přípravky jsou na přírodní bázi, obsahují výtažky z rostlin a byly vyvinuty speciálně pro tento přístroj.
2. Kyslíková kůra
Díky působení vysokofrekvenčního proudu se buňky nabijí energií a kyslíkem. Pleť se dezinfikuje a hojení drobných ran se urychlí.

 

3. Zpevňující masáž
hydrdermie3Maska a relaxační masáž jsou garancí regenerace pokožky. Výsledkem je zdravá a rozzářená pleť.

 

 

 

 

Chci se zeptat (odeslání intrnetového dotazníku)