Scrolling Images

Scrolling Images

Scrolling Images

scrolling pictures

Scrolling Images

Scrolling Images

Scrolling Images

Scrolling Images

Scrolling Images

Scrolling Images

Scrolling Images

Scrolling Images

Scrolling Images

Scrolling Images

Vítejte v naší dermatologické ordinaci

AROMATIC ZÁZRAK Z PŘÍRODY

aromaticNěkteré rostliny a bylinky se používají k léčbě již přes deset tisíc let. Právě z nich vybral institut Guinot jen ty rostlinné výtažky a éterické oleje, které dokáží pokožku zregenerovat a obnovit. Výsledkem individuálního přístupu a ošetření přizpůsobeného potřebám vaší pleti budete krásná a vaše pleť rozzářená. Síla přírodních produktů je doplňována speciální masáží , která působí blahodárně na tělo i duši.
Během celého ošetření Vás bude provázet jemnost a okouzlující vůně éterických olejů, kdy kombinací jejich blahodárných účinků a masáže dosáhnete dokonalé uvolnění a pocit pohody. Ošetření a účinné látky jemných éterických olejů obohacují pokožku, navracejí její jas a pozvedají smysly opojnou vůní těch nejjemnějších olejů z aloe vera, citronu, pomeranče, ženšenu či zeleného čaje.

OSVĚŽENÍ A RELAXACE DOSAŽENÉ MASÁŽÍ S ÉTERICKÝMÍ OLEJI

Éterické oleje nejsou jen léčivými výtažky z rostlin, jsou skutečným elixírem krásy. Díky své schopnosti proniknout hluboko do pokožky poskytují pokožce skutečné osvěžení a příliv potřebné energie.
Relaxujte a svěřte se do rukou vaší kosmetičky, která pro vaši pleť vybere nejvhodnější kombinaci olejů a po závěrečné chladivé masce z koncentrovaných rostlinných výtažků sama uvidíte zázračné účinky složek získaných přímo z přírody!

aromaterapie1Masáž serenité
Technika této masáže byla důmyslně vyvinuta Technologickým centrem GUINOT, aby nejen zintenzivnila blahodárné účinky olejů, ale zejména poskytla maximální uvolnění a relaxaci. Opojná vůně cypřiše, růžového dřeva, šalvěje či levandule doplňuje tento zážitek o další rozměr.
aromaterapie2Energie éterických olejů
Výběr z pěti typů olejů poskytuje možnost přizpůsobit ošetření každému druhu pokožky. Jedním z hlavních účinků olejů je zvýšené prokrvení nižších vrstev pokožky a prokysličení její buněk - pleť znovu nabývá jas a zdravý vzhled.


aromaterapie3Maska z rostlinných výtažků
Tato maska, vyrobená z pěti rostlinných výtažků je dalším klíčem k tajemství tohoto ošetření. Po jejím odstranění zaznamenáte očividné rozjasnění pokožky a návrat jejího zdravého zbarvení.


Chci se zeptat (odeslání intrnetového dotazníku)